طراحی روی شیشه و پلاستیک با استفاده از لاک

یک کار فوق العاده ساده اما یک نتیجه شگفت آور… دیگر نگران سادگی ظروفتان نباشید. اونارو بسپرید به دستهای هنرمندتون و با استفاده از آموزش زیر و اونارو تبدیل به دلبرکانی رنگی رنگی کنید  😉 

انرژی مثبت ۱: برای انجام این کار احتیاج به استعداد خاصی در نقاشی ندارید… یکیش خود من 😀 پس با تمام قوا به خوندن پست ادامه بدین لطفا… لوازم مورد نیاز این کار خداروشکر به وفور تو خونه های امروزی دیده میشه.
انرژی مثبت ۲: پس نگران هزینه هم نباشید!

لوازم مورد نیاز :

  • ظروف ساده و کاربردی و یا حتی بلا استفاده آشپزخونه که بعد از انجام عملیات قطعا دیگه بلا استفاده نمی مونن.
  • عضو جدا نشدنی و دوست داشتنیه رنگی رنگی دنیای زنونه … لاک !!!
  • قلموی سایز کوچک

دیدین همه شون رو دارین … پس یاعلی خانوم خونه  😀 

بسته به طرحی که انتخاب میکنید و حد تواناییتون در نقاشی کشیدن ممکنه به کشیدن طرح اولیه روی کار احتیاج پیدا کنید. اگر طرحتون پیچیده است بهتره بی گدار به آب نزنید و یک طرح اولیه و کلی ازش رو روی ظرفتون پیاده کنید.

نکته : این کارو رو هم میتونید با استفاده از یک قلموی سایز کوچک و همون لاک انجام بدید و هم میتونید از خمیر ویترای استفاده کنید.

نکته اندر نکته : قطعا خمیر ویترای برای برخی از طرح ها مناسب  تر است و جلوه ی خاصی به کارتون میده.

بعد از کشیدن طرح اولیه با رنگهای دلخواهتون اون و رنگ بزنید و خوشگلاسیونش کنید  😛 جاهایی از طرح که ظرافت داره بهتره از قلم مو کوچک استفاده کنید و دیگر جاهای طرحتون رو باهمون برس لاکتون میتونید رنگ بزنید. در نهایت اگر از نتیجه راضی نبودید هییییییییچ نگران نباشید!!! چاره ش فقط یه پد لاک پاک کنه. خیلی راحت تمییز میشه و قابل شستشو هم هست ،حتی بعد از مدتی میتونید طرح رو به کل پاک کنید و یه طرح دیگه بکشید یا ظرف رو به همون شکل ساده اولش استفاده کنید …


از این روش میتونید برای خوشگل سازیه شیشه های داخل یخچالتون و بطری های آب و یا حتی یک لیوان ساده استفاده کنید. اینم یک نمونه دیگه :


امیدوارم از این ترفند رنگی رنگی لذت ببرید. فرشته  🙂 


مجموعه ای از بهترین تجربه های هنری تقدیم به شما ?
YadArt.ir

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوبدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام سریع در واتساپ
ارسال